Info točke

Pridelovalni in predelovalci, za vas smo vzpostavili mrežo informacijskih točk, kjer lahko prejmete:

  • informacije o vključiti v novo shemo kakovosti ter pridobitvi certifikat »Izbrana kakovost«,
  • informacije v načinu odvajanja obveznega prispevka za promocijo po zakonu o promociji,
  • vsa tiskana navodila v obliki priročnika za vstop v promocijo in shemo kakovosti Izbrana kakovost.

Informacije lahko pridobite osebno, po telefonu ali elektronski pošti na spodaj navedenih informacijskih točkah po vsej Sloveniji.

Informacijske točke po Sloveniji

Za nosilce kmetijskih gospodarstev
Centralna JKSS
Igor Hrovatič
KGZS, Gospodinjska ulica 6, 1000 Ljubljana (01) 513 66 94 igor.hrovatic@kgzs.si
Centralna JKSS
Gabriela Salobir
KGZS, Gospodinjska ulica 6, 1000 Ljubljana (01) 513 66 34 gabrijela.salobir@kgzs.si
Gorenjska regija
Milena Črv
KGZS Zavod Kranj, Cesta Iva Slavca 1, 4000 Kranj (04) 280 46 28 milena.crv@kr.kgzs.si
Del Notranjsko -kraške, Goriška in Obalnokraška regija
Srečko Hrovat
KGZS Zavod Nova Gorica, Sejmiška 1a, 6210 Sežana (05) 731 28 53 srecko.horvat@go.kgzs.si
Osrednje slovenska, del Notranjsko kraške in Zasavska regija
Vladka Turk Mate
KGZS Zavod Ljubljana, Škrabčev trg 19, 1310 Ribnica (01) 837 32 54 vladka.turk-mate@lj.kgzs.si
Dolenjska, Spodnje Posavje in Bela Krajina
Ana Nuša Kunej
KGZS Zavod Novo mesto, izpostava Krško, Cesta krških žrtev 52, 8270 Krško (07) 490 22 10 ana-nusa.kunej@kgzs-zavodnm.si
Savinjska in Koroška regija
Polona Starc
KGZS Zavod Celje, Trnoveljska cesta 2, 3000 Celje (03) 490 75 88 polona.starc@ce.kgzs.si
Del Podravske regije
Breda Friškovec
KGZS Zavod Maribor, Vinarska 14, 2000 Maribor (02) 228 49 46 breda.friskovec@kmetijski-zavod.si
Del Podravske regije
Slavica Strelec
KGZS zavod Ptuj, Ormoška cesta 28, 2250 Ptuj (02) 749 36 45 slavica.strelec@kgz-ptuj.si
Pomurska regija
Robert Jelen
KGZS zavod Murska Sobota, Ulica Štefana Kovača 40, 9000 Murska Sobota (02) 539 14 42 r.jelen@gov.si
Za zadruge
mag. ANITA JAKUŠ Zadružna zveza Slovenije, z.o.o., Miklošičeva 4, 1000 Ljubljana (01) 244 13 60 info@zzs.si
anita.jakus@zzs.si
Za živilsko-predelovalna podjetja
Barbara Rupnik Sekretarka Sektorskega odbora za mlekarstvo (GZS) (01) 589 82 92 barbara.rupnik@gzs.si
Ana Ahčin Sekretarka Sektorskega odbora za meso (GIZ mesne industrije) (01) 565 92 45 giz.mi@siol.net
Iris Ksenija Brkovič Sekretarka Sekcije živilskih dejavnosti pri OZS (01) 583 05 66 iris.brkovic@ozs.si

Viri informacij in kontaktne točke (pdf)

Določena pogosta vprašanja in odgovore nanje lahko najdete tukaj.